Follow Me - Tandemový závěs

Díky tandemovému závěsu FollowMe ze Švýcarska může být na cestách pohromadě celá rodina cyklistů - včetně těch začínajících. FollowMe Vám pomůže, když se Váš malý cestovatel unaví (chce jet, ale nechce šlapat) nebo když chcete mít dítě pod kontrolou (třeba na rušné silnici). S pomocí FollowMe připojíte dětské kolo k Vašemu během chvilky bez použití nářadí. Stejně snadno obě kola opět oddělíte, závěs FollowMe je pak bezpečně složený a zajištěný na Vašem kole. Můžete jej také během chvilky zcela z kola odejmout.

Tandemový závěs FollowMe v mnoha ohledech předčí všechny dosud známé alternativy vlečení dětského kola. Jako jediný na světě je závěs FollowMe upevněn k tažnému kolu ve dvou bodech a je umístěn nejníže vůči těžišti. Test prokázal nejnižší silové působení na tažné kolo, nejmenší vychýlení ze stopy a nejnižší vliv na účinnost brzd ve srovnání s teleskopickou tažnou tyčí a závěsným půlkolem. FollowMe lze jako jediný závěs dětského kola použít současně s dětskou sedačkou, nosičem zavazadel či postranními brašnami.

Tandemový závěs Follow Me je možné použít pro dětská kola od velikosti 12" až 20" téměř všech značek vč. kol typu Woom, Rascal bikes, EarlyRider, Kokua, Islabike a pod. Nabízíme také QR adaptér pro dětská kola,která jsou jím vybavena.

Rádi Vám pomůžeme s montáží na Vaše jízdní kolo a poradíme, které adaptéry budete na své či dětské kolo potřebovat.

Tandemový závěs Follow Me
Tandemový závěs Follow Me